Νίκη για τη κ-15 κορασίδων ΕΠΣΝ Λάρισας

Με νίκη άνοιξε τις υποχρεώσεις της στο β’ γύρο του πρωταθλήματος προεπιλογής εθνικών ομάδων κορασίδων η μικτή ΕΠΣΝ Λάρισας, επικρατώντας της ΕΠΣ Τρικάλων με σκορ 7-0

Οι ποδοσφαιρίστριες του Βασίλη Πάνου μπήκανε πολύ δυνατά σκοράροντας τα 6 γκολ στο πρώτο ημίχρονο. Η Ανδρέου πέτυχε χατ-τρικ ενώ τα άλλα δύο γκολ του πρώτου ημιχρόνου σημειώθηκαν από την Πλατή με απευθείας εκτέλεση φάουλ, την Σπρίτζιου και την Κανταρινου, στο 2ο ημίχρονο η Κανταρινου διπλασίασε τα προσωπικά της τέρματα.

ΕΠΣΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (Β.Πάνος): ΔΑΣΚΑΛΟΥ, ΜΠΑΓΚΑ, ΚΑΡΑΠΑΤΣΑΚΙΔΗ, ΣΠΡΙΝΤΖΙΟΥ, ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΝΔΡΕΟΥ, ΠΡΟΕΣΤΑΚΗ, ΚΑΝΤΑΡΙΝΟΥ, ΠΛΑΤΗ, ΜΗΤΣΙΑΚΟΥ, ΑΛΠΟΥ Α.

Επιπλέον χρόνο συμμετοχής πήραν οι ΜΑΝΑΦΑ. ΚΟΥΤΟΥΚΑ, ΑΛΠΟΥ Θ., ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ.

Για την επόμενη αγωνιστική (5η) η ΕΠΣΝΛ θα αντιμετωπίσει την ΕΠΣ Καρδίτσας εκτός έδρας.