![](/Uploads/2024/3/133fdbe6a55f6154a4e15b5b63f30ac4_426621871_7181269658637182_6839516802899704530_n.jpg)
Με νίκη άνοιξε τις υποχρεώσεις της στο β’ γύρο του πρωταθλήματος προεπιλογής εθνικών ομάδων κορασίδων η μικτή ΕΠΣΝ Λάρισας, επικρατώντας της ΕΠΣ Τρικάλων με σκορ 7-0
Οι ποδοσφαιρίστριες του Βασίλη Πάνου μπήκανε πολύ δυνατά σκοράροντας τα 6 γκολ στο πρώτο ημίχρονο. Η Ανδρέου πέτυχε χατ-τρικ ενώ τα άλλα δύο γκολ του πρώτου ημιχρόνου σημειώθηκαν από την Πλατή με απευθείας εκτέλεση φάουλ, την Σπρίτζιου και την Κανταρινου, στο 2ο ημίχρονο η Κανταρινου διπλασίασε τα προσωπικά της τέρματα.
![](/Uploads/2024/3/62a32bf753f822a29d66b437513fbacf_426660938_904544388070696_8036314391198209252_n.jpg)
ΕΠΣΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (Β.Πάνος): ΔΑΣΚΑΛΟΥ, ΜΠΑΓΚΑ, ΚΑΡΑΠΑΤΣΑΚΙΔΗ, ΣΠΡΙΝΤΖΙΟΥ, ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΝΔΡΕΟΥ, ΠΡΟΕΣΤΑΚΗ, ΚΑΝΤΑΡΙΝΟΥ, ΠΛΑΤΗ, ΜΗΤΣΙΑΚΟΥ, ΑΛΠΟΥ Α.
Επιπλέον χρόνο συμμετοχής πήραν οι ΜΑΝΑΦΑ. ΚΟΥΤΟΥΚΑ, ΑΛΠΟΥ Θ., ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ.
Για την επόμενη αγωνιστική (5η) η ΕΠΣΝΛ θα αντιμετωπίσει την ΕΠΣ Καρδίτσας εκτός έδρας.