![](/Uploads/2024/2/5b4b980ab6876c1448633df679fc8b69_DSC_0045.JPG)
Την περασμένη Παρασκευή πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση για την κοπή της βασιλόπιτας του ΣΕΠ στον πολυχώρο του «Super Bowl» στη Λάρισα.
Στην εκδήλωση παρευρέθηκαν ο Βουλευτής Λάρισας της Νέας Δημοκρατίας Χρήστος Κέλλας, ο Αντιδήμαρχος Παιδείας και Αθλητισμού του Δήμου Λαρισαίων Ηρακλής Γερογιώκας, ο Αντώνης Στεργιούλας από την ΕΠΣ ΛΑΡΙΣΑΣ, την ΠΑΕ ΑΕΛ εκπροσώπησαν ο Αντιπρόεδρος Γιάννης Νταβέλης η υπεύθυνη Μάρκετινγκ Δήμητρα Βασιλάκου και ο οικονομικός Διευθυντής Τάσος Χριστακόπουλος.
Χορηγός όλης της εκδήλωσης η Εταιρεία παραγωγής καφέ DE TOX. Oι τυχεροί της βραδιάς που κέρδισαν τα δύο φλουριά προσφορά του χορηγού αξίας 100 ευρώ οι: ΝΙΚΟΣ ΖΑΧΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΑΣΙΟΥΛΗΣ.
Τιμητικές διακρίσεις σε μέλη του συλλόγου που έχουν προσφέρει: ΓΙΑΝΝΗ ΔΡΑΓΑΤΣΙΚΗ-ΛΑΜΠΡΟ ΠΑΛΙΟΚΩΣΤΑ-ΠΑΥΛΟ ΨΑΘΑ-ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΚΥΡΙΑΖΗ και ΦΑΝΗ ΜΠΑΝΤΡΑΛΕΞΗ.
Ειδικές βραβεύσεις στον προπονητή της ΠΑΕ ΑΕΛ ΠΑΥΛΟ ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ και στον Πρόεδρο της ΔΟΞΑΣ ΟΜΟΡΦΟΧΩΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟ ΜΑΞΙΜΙΑΔΗ.
![](/Uploads/2024/2/23ab692647e4d6cd23cc644648c06efa_DSC_0049.JPG)
![](/Uploads/2024/2/4331f134ea75b3795a40a412e823531c_DSC_0061.JPG)
![](/Uploads/2024/2/6d03f8fca307eac261a513305e324d9a_DSC_0091.JPG)
![](/Uploads/2024/2/be017203dc2f09fac6ee2682576e9e7a_DSC_0098.JPG)
![](/Uploads/2024/2/ad7e084309441ae9f284a2e4e74a4907_DSC_0101.JPG)
![](/Uploads/2024/2/46c99286411198a006756300906eb1f2_DSC_0105.JPG)
![](/Uploads/2024/2/285f070a3a25594f7d2d96c66468b05f_DSC_0116.JPG)
![](/Uploads/2024/2/fbe78fc56ea243ed82b4150fd25018ae_Χωρίς τίτλο.jpg)
![](/Uploads/2024/2/8f37550efded5f91fd0227d2525abbe3_Χωρίς τίτλοαα.jpg)