![](/Uploads/2024/2/a8c5e5d1f535ee4af87588c3bcd81d43_899c905e6f5de567b68c3ef8ff3bfc5d_L.jpg)
"Στο Τιμόνι της Ηλιούπολης ο Νίκος Παντέλης! Τα ηνία της τεχνικής ηγεσίας της ομάδας μας παίρνει ξανά ο κύριος Νίκος Παντέλης, ο οποίος βρισκόταν στο πάγκο της ομάδας μας από τον Μάιο του 2022 μέχρι και τον Νοέμβριο του 2023.
Ο κ. Παντέλης, στο παρελθόν έχει υπάρξει στην τεχνική ηγεσία ομάδων της Α’ Εθνικής όπως ο Πανιώνιος, ενώ έχει υπάρξει προπονητής σε πολλές ομάδες, μεταξύ των οποίων ο Εθνικός Αστέρας, η Καλλιθέα, ο Εθνικός Πειραιά, τα Χανιά, και ο Φωστήρας. Τον καλωσορίζουμε ξανά στην ομάδα & ευχόμαστε μόνο επιτυχίες".