![](/Uploads/2024/2/f86ebb0e0eb5e468ea42a5e9ec7f60b4_1.jpg)
Την Τρίτη (13/2) μετά το πέρας της προπόνησης, η ομάδα του Μαχητή Τερψιθέας έκοψε την καθιερωμένη βασιλόπιτα μέσα σε ένα άκρως οικογενειακό κλίμα στην ταβέρνα «Τέρψη και Θέα».
Παρούσα ήταν σύσσωμη η διοίκηση με τον ιδιαίτερα αγαπητό πρόεδρο κ. Βαγγέλη Γκάγκο να στέλνει το μήνυμα για ενότητα, ομοψυχία, συσπείρωση, χωρίς τραυματισμούς.
Στο όμορφο τραπέζι ήταν φυσικά ο προπονητής της ομάδας και οι ποδοσφαιριστές.
Το φλουρί βρήκε ο ποδοσφαιριστής Μιχάλης Κουφοζήσης που κέρδισε μία δωροεπιταγή 100 ευρώ από τα «zacret stores».
Εκτός από την κοπή της βασιλόπιτας η όμορφη βραδιά είχε και μία βράβευση. Συγκεκριμένα η διοίκηση της ομάδας τίμησε τον ποδοσφαιριστή του Μαχητή Γιάννη Βεργή για την προσφορά του στο σύλλογο.
![](/Uploads/2024/2/960b02591e20d81eb84afd2deaa3eec8_4.jpg)
![](/Uploads/2024/2/9dc97192ba3fb4cd8e8cfcbbb2a062ca_3.jpg)
![](/Uploads/2024/2/fddb8a11dc00fee463069bdb0a36f488_Untitled.jpg)
![](/Uploads/2024/2/78765f0273eeae60484144d2d2af4d98_5.jpg)