![](/Uploads/2024/2/758c2a5411a798462c8d2d2ba8c8b9c4_309111280_574483611140763_2631559390055604202_n.jpg)
Μία πολύ δυνατή προσθήκη πραγματοποίησε ο Κίσσαβος Συκουρίου, αφού απέκτησε τον έμπειρο μέσο Στέλιο Αλεξανδρή με παραστάσεις από ομάδες της Γ’ Εθνικής. Αναλυτικά η ανακοίνωση:
![](/Uploads/2024/2/f2a099c506cdd48564d04b77635f3f9e_417447075_943369110918876_5960768140607637764_n.jpg)
«Ο Σ.ΦΑ.Ν ΚΙΣΣΑΒΟΣ είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την απόκτηση του έμπειρου Μέσου Στέλιου Αλεξανδρή με πλούσιες παραστάσεις σε ομάδες Γ' Εθνικής . Αξίζει να σημειωθεί ότι ο Στέλιος στο ντεμπούτο του κόντρα στον Ιπποκράτη Λάρισας σκόραρε για την ομάδα μας. Στέλιο καλώς ήρθες στην ομάδας μας. Σύσσωμη η διοίκηση και οι παίκτες εύχονται στον παίκτη καλή χρονιά χωρίς τραυματισμούς».