![](/Uploads/2024/2/4f5e67dfd229b50ba83a0a2af1976bc0_417465226_2310073392518364_479748085231232118_n.jpg)
Την βασιλόπιτα για την νέα χρονιά έκοψε η Ακαδημία των Τμημάτων Υποδομής (Αγοριών και κοριτσιών) της Δοξα Βλαχογιαννιου στο γήπεδο "Σπύρος Θάνος" στο Βλαχογιάννι...
Η ομάδα ευχαριστεί το ζαχαροπλαστείο Γκουρομπίνος Ιωάννης για την προσφορά της βασιλόπιτας...
Οι τυχερές που βρήκαν τα φλουριά της βασιλόπιτας είναι η Τσιάρα Εμμανουέλα και η Αθανασία Γκουντιλιάνη, οι οποίες κέρδισαν τις δωροεπιταγές για επώνυμο κατάστημα με αθλητικά είδη (ένδυσης και υπόδησης)...
![](/Uploads/2024/2/96ddd618d80c052f399bca84b3a87fa4_426309388_2310073585851678_3813129875302689414_n.jpg)