![](/Uploads/2024/2/d10705295f0fc84423f263c7daded6fd_425952004_7017560291695327_6465584211831065960_n.jpg)
Άλλη μία νίκη σημείωσε η Αναγέννηση Καλοχωρίου, αυτή την φορά εκτός έδρας απέναντι στον Μυραϊκό με σκορ 0-2.
Στην κορυφή συνεχίζει η Αναγέννηση που κάνει εξαιρετική πορεία τη φετινή χρονιά.
![](/Uploads/2024/2/5428c3d24f68340940b798188204ee3b_425893658_7017560115028678_6817319585526911253_n.jpg)
Στο 20’ από κόρνερ του Ζησόπουλου, ο Δάκτυλας με κεφαλιά έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα για το 0-1.
Στο 65’ ο Δούρος με σουτ έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα για το 0-2 που ήταν και το τελικό σκορ με τους φιλοξενούμενους να παρουσιάζονται άκρως ανταγωνιστικοί σε ένα ακόμη ματς.
Μυραϊκός (Άρης Παπαθανασίου): Λωρίδας, Ντέκας Κ., Ντέκας Κων., Λαζαρίδης, Οικονόμου, Χασιώτης (65′ Μπαντής), Αργύρης, Κουμαντζέλης, Παναγούλης, Παπαθανασίου, Ψυμούλης.
Αναγέννηση Καλοχωρίου (Μιχάλης Λίταινας): Παπαναστασίου, Παράφορος (46′ Σαμαρίνας), Μπλούφας, Νταμπαλέτσιος, Καραντώνης, Λίταινας, Έξαρχος Γ., Δούρος, Δάκτυλας, Ζησόπουλος (50′ Έξαρχος Α.), Φουσίκας.