![](/Uploads/2024/1/b163b57a2e262b89967bbcfbc75065a4_421337644_1037466707321619_3989702495283532577_n.jpg)
Με δύο νίκες σε ισάριθμα παιχνίδια, επιστρέφουν από την Καρδίτσα οι μικτές ομάδες της ΕΠΣΝ Λάρισας.
Την αρχή έκανε η κ-14 η οποία επικράτησε με 6-0 της αντίστοιχης ΕΠΣ Καρδίτσας. Ο Μπόλης ήταν ο μεγάλος πρωταγωνιστής του αγώνα που πέτυχε χατ τρικ, δύο γκολ πέτυχε ο Σαγρής ενώ ένα γκολ σκόραρε οι Μπελιμέζης.
![](/Uploads/2024/1/639721fdda473cc8b09ed285bdb0aec9_2.jpg)
Στη δεύτερη αναμέτρηση κατά σειρά αναμέτρηση η κ-16 της ΕΠΣΝ Λάρισας επικράτησε με 4-0, με τον Τσακνάκη και τον Γιαννακόπουλου να σκοράρουν από ένα τέρμα και ο Νταφόπουλος δύο.
![](/Uploads/2024/1/375b8e68089621d0c391fc2a59d0fb42_3.jpg)
![](/Uploads/2024/1/a93e3bd537608b75ae567863544b07bf_4.jpg)
Με αυτά τα αποτελέσματα, με το πέρας του πρώτου γύρου, οι ομάδες της ΕΠΣΝ Λάρισας είναι στην κορυφή της βαθμολογίας στους ομίλους τους.