![](/Uploads/2024/1/9c49507a63aeb1c9ec2ac58572e5e8d3_416430541_355858687242147_5147396057214020265_n.jpg)
Πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα 22 Ιανουαρίου στο ξενοδοχείο Διόνυσος η καθιερωμένη κοπή πίτας της Ε.Δ./ΕΠΣΝ Λάρισας για τη νέα χρονιά. Στην εκδήλωση παρευρέθηκαν ο Πρόεδρος της ΕΠΣΝ Λάρισας κ. Μπουχλαριώτης Δ., ο αναπληρωτής Πρόεδρος κ. Γκουτζαμάνης Ι. καθώς και η Επιτροπή Διαιτησίας.
Τυχερός της βασιλόπιτας αναδείχθηκε το μέλος της Επιτροπής Τσακνάκης Π., ενώ μέσω κλήρωσης ο Νάκας Χρήστος κέρδισε μία διανυκτέρευση στο HOTEL ΑΛΕΞΙΟΥ στο Στόμιο και η Γκαραβέλα Ελευθερία μια δωροεπιταγή από την εταιρεία αθλητικών ειδών MACRON.
Στο τέλος της εκδήλωσης ευχήθηκαν όλοι υγεία και επιτυχίες!
![](/Uploads/2024/1/5e0f995834e6e8ac543debcd37235b03_414985460_929828718750036_5027311159019563689_n.jpg)
![](/Uploads/2024/1/2e8cd21a51873fc3181e534e962b8caa_416514002_232839499905642_5602001581429330439_n.jpg)
![](/Uploads/2024/1/367e0d493f6a043926e873a095ca92c3_416346721_1472384206671829_6593990239115936588_n.jpg)