![](/Uploads/2024/1/53b9355e34ea0ec9d9b2f5b5a0c2b67f_417423573_3044361622367320_6557563003564822702_n.jpg)
Με ανακοίνωσή του ο Α.Ο. Μαυροβουνίου ευχαριστεί τον ποδοσφαιριστή Ηλία Λιλολλάρι για την παρουσία του στο σύλλογο για ένα χρόνο. Αναλυτικά τα όσα αναφέρει:
«Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τον Ηλία Λιλολλάρι που ήταν μέλος της οικογένειας του Α.Ο. Μαυροβουνίου για ένα χρόνο και να του ευχηθούμε ότι καλύτερο σε οικογενειακό και ποδοσφαιρικό επίπεδο.
Ηλία η πόρτα της ομάδος μας θα είναι ανοιχτή για σένα».