![](/Uploads/2024/1/003e78a7a7898dc02dc0b0e97bea6944_11.jpg)
Μετά την εκτός έδρας νίκη της Ανθούπολης στην Τσαριτσάνη, διοίκηση, προπονητές και παίκτες είχαν την ευκαιρία να περάσουν καλά μετά από ένα πραγματικό ντέρμπι!
Η διοίκηση της Ανθούπολης θέλει να ευχαριστήσει τον κ. Αχιλλέα Ραμαντάνη για την προσφορά της ορχήστρας στο γλέντι που έγινε στην ταβέρνα «Η Ελένη» και για τα γλυκά.
![](/Uploads/2024/1/fb5155e4118f090913fc4a3134848fc1_419484711_671723615037549_2766985509754049355_n.jpg)
![](/Uploads/2024/1/641368fbba1d03cfb96804c432e38375_419517234_245206031949318_9044050777633403769_n.jpg)
![](/Uploads/2024/1/41210a78bbf535ec5ae05cf0c99f5c3f_419582881_1377512406297835_3680449098855715684_n.jpg)
Το γεύμα, με ότι άλλο είχε το τραπέζι, ήταν προσφορά του προέδρου της Ανθούπολης κ. Χρήστου Πρίφτη.
Στις φωτογραφίες εκτός από το καλό φαγητό, η βραδιά είχε και πολύ χορό!
![](/Uploads/2024/1/0e82f04d529bfc514360ab8cce651c5a_419496911_903756261399706_3721773164790322021_n.jpg)
*Ο πρόεδρος της Ανθούπολης κ. Χρήστος Πρίφτης με τον κ. Αχιλλέα Ραμαντάνη που είναι στη διοίκηση της ομάδας και βοηθάει στην φετινή προσπάθεια.