![](/Uploads/2024/1/cc09c9c4b6d5440dc824d65ae380110a_415741472_801135491774202_8319235723934754304_n.jpg)
Μετά την ολοκλήρωση της συνεργασίας του προπονητή κ. Μιχάλη Ζιώγα και των συνεργατών του (Κώστας Μαντζιώκας - Θοδωρής Κυριακούλης), ο πρόεδρος της Ανθούπολης και το υπόλοιπο Δ.Σ. προχώρησαν στην ανακοίνωση του νέου τεχνικού.
Έτσι λοιπόν το απόγευμα της Τρίτης (16/1) έγινε γνωστό πως νέος τεχνικός αναλαμβάνει ο κ. Χρήστος Χατζηλιάδης που μάλιστα έκανε και την πρώτη του προπόνηση, αφού είχε πρώτα και μία γνωριμία με το ποδοσφαιρικό τμήμα.
Ο κ. Χατζηλιάδης εργάστηκε για πολλά χρόνια στον Ηρακλή Λάρισας, σημειώνοντας μεγάλες επιτυχίες από τα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα και φτάνοντας μέχρι την Super League 2 την περσινή χρονιά. Σίγουρα μία πολύ καλή επιλογή στην άκρη του πάγκου, με στόχο το σωματείο να εκπληρώσει τους υψηλούς στόχους του.
*Στη φωτογραφία από τη σημερινή προπόνηση, ο νέος τεχνικός κ. Χρήστος Χατζηλιάδης με τον πρόεδρο της ομάδας κ. Χρήστο Πρίφτη και τους ποδοσφαιριστές.