![](/Uploads/2024/1/ebafe67167c1d98e1ba40c55cd740414_419696071_3711416929184193_8558875681350591604_n.jpg)
Ο Ιπποκράτης πραγματοποίησε την πρώτη του μεταγραφή για την περίοδο του Ιανουαρίου. Η διοίκηση δουλεύει μεθοδικά μαζί με τον προπονητή και όλοι μαζί στοχεύουν στην καλύτερη δυνατή ενίσχυση με σκοπό η ομάδα να παραμείνει στην μεγάλη τοπική κατηγορία. Αναλυτικά η ανακοίνωση:
«Μεταγραφή 1η αποτελεί η απόκτηση του νεαρού ταλαντούχου μέσου ΗΡΑΚΛΗ ΧΟΝΔΗ από την Ηρακλή Λάρισας. Ο Ηρακλής έκανε ντεμπούτο κόντρα στην πρώην ομάδα του το περασμένο Σάββατο και άφησε άριστες εντυπώσεις. Ευχαριστούμε θερμά την διοίκηση του Ηρακλή για την παραχώρηση του».