![](/Uploads/2024/1/c00cce0f9a5cc72b495ee0f5c0555335_kouiz-diaititis-710x401.jpg)
Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώθηκαν οι ορισμοί διαιτητών, βοηθών διαιτητών και παρατηρητών για τους επαναληπτικούς αγώνες της φάσης των «16» του Κυπέλλου Ελλάδας. Ο Αριστείδης Βάτσιος, από το Σύνδεσμο Δυτικής Αττικής, κλήθηκε να διαιτητεύσει την εκτός έδρας αναμέτρηση της ΑΕΛ με τον Ατρόμητο, που θα γίνει την Τρίτη 16 Ιανουαρίου 2024 στις 19:00 στο Δημοτικό Στάδιο Περιστερίου. Βοηθοί του θα είναι ο Αντώνης Σινιοράκης (Χανίων) και ο Κώστας Τριανταφύλλου (Αρκαδίας). Τέταρτος θα είναι ο Φώτης Ντάουλας (Δυτικής Αττικής) και τέλος παρατηρητής ορίστηκε ο Δημήτρης Κύρκος από την Ε.Π.Σ. Θεσπρωτίας.