![](/Uploads/2024/1/5e7f3f6e70b60436cf053f1be09e8cb9_202312041210469260.jpg)
Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της ομάδας μας για τον εκτός έδρας αγώνα, δεύτερο στη Φάση των 16 του Κυπέλλου Ελλάδας Betsson, με αντίπαλο τον Ατρόμητο. Η σέντρα θα γίνει αύριο 16/01 στις 19:00 (Δημ. Στάδιο Περιστερίου).
Οι 22 παίκτες που επίλεξε ο κ. Παύλος Δερμιτζάκης είναι οι: Σουλούκος, Θεοδωρόπουλος, Βενετικίδης, Ηλιάδης, Στάμου, Γιανναράκης, Παπαγεωργίου Θ., Καλουτσικίδης, Μαϊδανός, Πλέγας, Παπαδόπουλος, Θωμαΐδης, Μιλτιάδης, Παπαγεωργίου Κ., Νινίκας, Kossonou, Andrada, Stina, Νίνο, Βλιώρας, Μαυριάς και Ογκμπόε.