![](/Uploads/2024/1/739396720ef65d677078e123ed2735e1_fac9b9275ff1e3a0181fbafa0f759823_L.jpg)
Η ΠΑΕ Α.Ο. ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ανακοινώνει την έναρξη συνεργασίας της με τον ποδοσφαιριστή ΟΚΑΝ ΧΑΤΖΗΤΕΡΖΟΓΛΟΥ. Γεννήθηκε στις 05/03/1996 στην Ξάνθη. Αγωνίζεται ως κεντρικός αμυντικός και έχει αγωνιστεί στο παρελθόν μεταξύ άλλων σε Α.Ο. Ξάνθης, Πανσεραϊκό ενώ τελευταία του ομάδα η FC Metaloglobus Bucharest στην Ρουμανία. Οκάν σε καλωσορίζουμε στην οικογένεια του Τηλυκράτη και σου ευχόμαστε πολλές επιτυχίες με την ομάδα μας.