![](/Uploads/2024/1/90064fe4b3104db69f97cbd12be5e675_373cd4b36421d89b8d9ccae13899d71c_L.jpg)
Η ΠΑΕ Α.Ο. ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ανακοινώνει την έναρξη συνεργασίας της με τον ποδοσφαιριστή MOHAMED MANSSOUR FOFANA. Γεννήθηκε στις 10/07/2002 και κατάγεται από την Ακτή Ελεφαντοστού. Αγωνίζεται ως εξτρεμ και έχει αγωνιστεί στο παρελθόν σε Βέροια και Πας Γιάννενα. Έχει 8 συμμετοχές στην Super League και 1 γκολ, καθως και 28 συμμετοχες στην Super League 2 με 6 γκολ. Manssour σε καλωσορίζουμε στην οικογένεια του Τηλυκράτη και σου ευχόμαστε πολλές επιτυχίες με την ομάδα μας.