![](/Uploads/2024/1/ad1a0ec780b37b66b10d63a118f1e39d_612ffdc7f9a3268221d6c3f34b7d4d98_L.jpg)
Η ΠΑΕ Παναχαϊκή ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας με το μεξικανό ποδοσφαιριστή Daniel Alejandro Zamora Hernandez, Ο οποίος έχει γεννηθεί 5 Μαρτίου 1998 και αγωνίζεται ως κεντρικός αμυντικός.
Έχει αγωνιστεί με τις ομάδες America Jugend,CF America U17 και U20, Club Atletico Zacatepec, Celaya FC Ενώ τελευταία του ομάδα ήταν η CD Leones Negros.
Daniel, Καλώς ήρθες στην οικογένεια της Παναχαϊκής.