![](/Uploads/2024/1/1377247344a11abeeb105001e176f024_5e1ee4050443364abd80c40abc640c1a_L.jpg)
Η ΠΑΕ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1905 ανακοινώνει την απόκτηση του ποδοσφαιριστή Αντώνη Δερμιτζακη από τον ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ. Σε ακόμα μια επένδυση λοιπόν για το μέλλον προχώρησε η ομαδα μας με τον υψηλόσωμο (1.88)επιθετικό Αντώνη Δερμιτζάκη !Ο 19χρονος επιθετικός αγωνιζόταν στον ΑΟ Καβάλα πετυχαίνοντας 4 γκολ ενώ πέρσι με τον Βυρων Καβαλας πέτυχε 10 Γκολ στην γ εθνική.Αντωνη σου ευχόμαστε υγεία και πολλές επιτυχίες!Καλωσήρθες στην οικογένεια του ΓΗΡΑΙΟΥ!