![](/Uploads/2024/1/55fd75addd573da6908bff2a5f884ab0_202311151527516442.jpg)
Ο ΠΟΤ Ηρακλής θα είναι ο επόμενος αντίπαλος της ΑΕΛ μετά την ΑΕΚ Β’ και το τεχνικό επιτελείο των «βυσσινί» βρέθηκε χθες στο Δημοτικό Στάδιο της Καρδίτσας, όπως αναφέρει η εφημερίδα "Ελευθερία" όπου κατασκόπευσε τον «Γηραιό» της Θεσσαλονίκης.
Συγκεκριμένα, τον αγώνα παρακολούθησαν ο προπονητής Παύλος Δερμιτζάκης με τον συνεργάτη του Παντελή Μπούσια, οι οποίοι και κράτησαν σημειώσεις για τον προσεχή αντίπαλο της λαρισινής ομάδας.