![](/Uploads/2024/1/d2514f645e6404dcc255c44a5b265397_dgfhyuiop.jpg)
Στην Κροατία για λογαριασμό τα πρωτοπόρου Χάιντουκ Σπλιτ θα αγωνιστεί ως δανεικός τους επόμενους 6 μήνες ο Λάζλο Κλεϊνχέισλερ, με τον Παναθηναϊκό και την πρωτοπόρο της κροατικής Λίγκας να ανακοινώνουν σχεδόν ταυτόχρονα τον δανεισμό του έως τον Ιούνιο του 2024.
Ο 29χρονος διεθνής Ούγγρος μέσος θα ενταχθεί στο καμπ της κροατικής ομάδας στο Μπιτζέλι, όπου πραγματοποιεί χειμερινή προετοιμασία και θα φορέσει τη φανέλα με το νούμερο 30.