![](/Uploads/2023/12/6d0545f628915a10beb92b090739fc98_IMG_6287.JPG)
Μία εξαιρετική χρονιά είναι η φετινή για τον Σμόλικα Φαλάνης. Δεν είναι μόνο τα αποτελέσματα, αλλά κυρίως οι εμφανίσεις της ομάδας που είναι πραγματικά πάρα πολύ καλές.
Η ομάδα έχει καταφέρει να «παντρέψει» την εμπειρία με τα νέα παιδιά που πραγματικά «βγάζουν μάτια».
Μεγάλο μερίδιο στην επιτυχία έχει φυσικά και ο τεχνικός της ομάδας κ. Νίκος Χρόνης που έχει βάλει την σφραγίδα του στον Σμόλικα που δείχνει να βρίσκεται στα καλύτερά του!