![](/Uploads/2023/12/bf222f337db255d836ba7de244e27819_C3DF1725-BFD4-491D-9143-2A8C37B1DEBC-696x435.jpeg)
Λύθηκε η συνεργασία του Λεβαδειακού με τον Ελληνα προπονητή, Νίκο Νιόπλια. Αναλυτικά: Η ΠΑΕ Λεβαδειακός ανακοινώνει ότι μετά από συνάντηση που είχε η διοίκηση του συλλόγου με τον προπονητή της ομάδας κ.Νίκο Νιόπλα, αποφασίστηκε από κοινού η λύση της συνεργασίας μας.
Ο Νίκος Νιόπλας ξεχώρισε για το ήθος του και τη συμπεριφορά του στο διάστημα που βρέθηκε στην τεχνική ηγεσία της ομάδας μας. Η οικογένεια του Λεβαδειακού τον ευχαριστεί για την προσφορά του και του εύχεται κάθε επιτυχία στη συνέχεια της καριέρας του.