![](/Uploads/2023/12/ad4d74ecb1198a8d0c98d7dad53cf4bc_202311091444242726.jpg)
Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της ΑΕΛ για τον εκτός έδρας αγώνα με αντίπαλο τον Καμπανιακό (16/12 – 15:00). Η αναμέτρηση θα διεξαχθεί για την 14η αγωνιστική της SL2 στο Γήπεδο Χαλάστρας.
Οι 22 παίκτες που βρίσκονται στη διάθεση της τεχνικής ηγεσίας είναι οι: Σουλούκος, Θεοδωρόπουλος, Βενετικίδης, Ηλιάδης, Στάμου, Maksymenko, Παπαγεωργίου Θ., Καλουτσικίδης, Μαϊδανός, Παρασκευάς, Παπαδόπουλος, Πλέγας, Θωμαΐδης, Μιλτιάδης, Ρούσης, Παπαγεωργίου Κ., Νίνο, Kossonou, Andrada, Pedrozo, Μαυριάς και Ογκμπόε.