![](/Uploads/2023/12/09194c6d7e0af7e6e9e2bf774b07983c_f5082fac0cf65e74d0bf04ffb94c0e85_Avramoulis.jpg)
Η επιχείρηση με τα τυροκομικά Αβραμούλη, έχει μεγάλη παράδοση. Η φέτα από το πρότυπο τυροκομείο του Δημήτρη Αβραμούλη είναι ένα υποδειγματικό τυρί από την Λάρισα με την χαρακτηριστική βουτυράτη γεύση της περιοχής και την μέτρια σκληρότητα. Από 100% αιγοπρόβειο ελληνικό ορεινό γάλα!
Τα τυροκομικά Αβραμούλη, διαθέτουν φυσικά και άλλες ποικιλίες τυριών που είναι ξεχωριστές και πεντανόστιμες.
![](/Uploads/2023/12/204c6753b0dc75d15ab2edb73e23651a_f5082fac0cf65e74d0bf04ffb94c0e85_Avramoulis.jpg)
Η γνωστή επιχείρηση εύχεται σε όλους καλά Χριστούγεννα με υγεία και κάθε προσωπική επιτυχία. Ας είναι το ξεκίνημα της νέας χρονιάς αφετηρία μίας δημιουργικής εποχής.
Χρόνια πολλά!