![](/Uploads/2023/12/e49e250819914cd2b830b1401b405923_408977478_10231899952066025_5592394469629097094_n.jpg)
Στα καλύτερά του βρίσκεται ο Λαρισαίος αμυντικός Δημήτρης Κολοβέτσιος, αφού στο ματς κυπέλλου με την Βαν Σπορ, συμπλήρωσε 100 συμμετοχές με τη φανέλα της Καϊσερισπόρ!
![](/Uploads/2023/12/f5d50a0893cbe8649e5ccaf0d2f71df3_409033420_10231899952226029_7217097702392591779_n.jpg)
Ο αρχηγός του συλλόγου τιμήθηκε από τη διοίκηση, στο περιθώριο του παιχνιδιού το οποίο συνοδεύτηκε με άνετη νίκη 4-0 και πρόκριση στην επόμενη φάση.
![](/Uploads/2023/12/ae839a464f7f78557bd68ea96554838f_408868918_10231899952426034_1825259493420607368_n.jpg)
Ο ίδιος μάλιστα θέλησε να μοιραστεί αυτή τη χαρά με τους φίλους του στα δίκτυα κοινωνικής δικτύωσης. Το αξίζει ο Δημήτρης που εκτός από ένας πολύ καλός ποδοσφαιριστής είναι και ένας εξαιρετικός χαρακτήρας.