![](/Uploads/2023/12/eb9f76ff3db36020e3f3f9315240068f_Niki-volou-pae.jpg)
Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της Νίκης Βόλου για την εκτός έδρας αναμέτρηση κόντρα στην ΑΕΛ που θα διεξαχθεί την Κυριακή (03/12, 15:00) στο AEL FC ARENA, για την 12η αγωνιστική του 1ου ομίλου της Superleague 2, με το Δημήτρη Ελευθερόπουλο να έχει στη διάθεσή του 20 ποδοσφαιριστές, τους: Γκαραβέλης, Κραβαρίτης, Τοπαλίδης, Κάσσος, Στίκας, Αναστασίου, Να'α, Μπαχανάκ, Γρομητσάρης, Κυριακίδης, Πέττας, Λίταινας, Γαβριηλίδης, Παναγιωτίδης, Μιράντα, Πολίτης, Κρητικός, Ριμπέιρο, Τζιώρας και Μοράρ.