![](/Uploads/2023/11/13946841803279ea863158f6e0d4d060_DSC_0240.JPG)
Την ώρα που σε αρκετά γήπεδα της Super League και της Super League 2 ψάχνουν τον κόσμο με το «σταγονόμετρο», υπάρχει το τοπικό της Λάρισας που αποτελεί φωτεινό παράδειγμα, εκεί όπου υπάρχει η αγάπη για το ποδόσφαιρο χωρίς σκοπιμότητες.
Το Σάββατο (25/11) αφιερώσαμε το μεσημέρι μας με σκοπό να καλύψουμε ένα ντέρμπι της Β’ ΕΠΣΛ! Δόξα Βλαχογιαννίου – Αετός Μακρυχωρίου 0-2.
Όλος ο κόσμος που βρέθηκε στο γήπεδο, αψήφησε την βροχή και σας παραθέτουμε φωτογραφίες που δείχνουν την αγάπη που δείχνουν για το ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο.
Δείτε ενδεικτικά ΚΛΙΚ από το athleticlarissa
![](/Uploads/2023/11/e2e14e9d87d7b80f5ccdc3002c6e431b_DSC_0019.JPG)
![](/Uploads/2023/11/6e57edf45b388626d121bc6bdbf4d0a1_DSC_0022.JPG)
![](/Uploads/2023/11/4625c86d5411ea20cc8eb201df6d44c3_DSC_0024.JPG)
![](/Uploads/2023/11/42ae200a21a5b8986ca4ff0e6983bd7d_DSC_0111.JPG)
![](/Uploads/2023/11/1e15261c554b0695f4e7a89a176b5777_DSC_0115.JPG)
![](/Uploads/2023/11/6bbc98c9d00734d3055605b4eb10a710_DSC_0118.JPG)
![](/Uploads/2023/11/c4c2b51045c5aaca193368be7c4a5718_DSC_0134.JPG)
![](/Uploads/2023/11/6c18e1aaab02ababcdbce7ca86a641cb_DSC_0176.JPG)
![](/Uploads/2023/11/a0672399a0fb31190aca3226dc2e9a65_DSC_0271.JPG)
![](/Uploads/2023/11/cd76935df7522d91f2c5898135dff438_DSC_0273.JPG)
![](/Uploads/2023/11/0e6604199f7ff37dda4b1496fc36936d_DSC_0469.JPG)
![](/Uploads/2023/11/a6a6c235af6a56f63ce6c8ded7c665e1_DSC_0680.JPG)