![](/Uploads/2023/11/8e0ae4bab9a58e5c9f45da920fb7b71f_a69c196e7d00cad8c998115947cbd857_60347067_10215960586221635_8326069402109739008_n.jpg)
Κατόπιν πρότασης του προέδρου της ΕΠΣΝ Λάρισας κ. Μπουχλαριώτη και της σχετικής απόφασης του ΔΣ αυτής, προστίθεται από σήμερα στην Τεχνική Επιτροπή της ΕΠΣΝΛ η κα Ανυφαντή Ζωή.
Η κα Ανυφαντή με την μακροχρόνια εμπειρία της με τα τμήματα υποδομών θα αποτελέσει έναν ακόμα κρίκο στην αλυσίδα των «μικτών ομάδων» της Ένωσης με σκοπό την καλύτερη οργάνωση και διαχείριση αυτών.
Η ΕΠΣΝ Λάρισας καλωσορίζει τη Ζωή στην οικογένεια της και της εύχεται καλή δύναμη.