![](/Uploads/2023/11/8d49db117ad814bd679c59f9071f332e_ERG42C2C2.jpg)
Ο Άντριου Γκάουντλοκ θα συνεχίσει την καριέρα του στον Κολοσσό Ρόδου. Με ανάρτηση στον επίσημο λογαριασμό του στο Instagram, o Κολοσσός ενημέρωσε για την άφιξη του Αμερικανού σούτινγκ γκαρντ στη Ρόδο.
«Στη Ρόδο βρίσκεται από χθες το βράδυ, ο Άντριου Γκάουντλοκ, ο οποίος σήμερα πέρασε και από τις απαραίτητες καρδιολογικές εξετάσεις στον ιατρό μας Βασίλειο Πρωτόπαππα! Καλωσήρθες στη Ρόδο», τονίζει συγκεκριμένα η ομάδα του «σμαραγδένιου νησιού».