![](/Uploads/2023/11/6e9990b14d1334e7fdc8a0abfe488a06_61f0521e-e30f-454a-89e1-5ae37303e4f1.png)
Ανακοινώνεται η λειτουργία σχολής προπονητών κατηγορίας UEFA Α στην ΕΠΣ Ηρακλείου 4-11/12/2023 (1η φάση). Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν το σύνολο των δικαιολογητικών (βλέπε ΕΔΩ) σε ένα ηλεκτρονικό μήνυμα (με θέμα: «Όνομα/Επώνυμο, Αίτηση συμμετοχής στη σχολή UEFA Α, ΕΠΣ Ηρακλείου») στη διεύθυνση proponites@epo.gr, μέχρι τις 15/11/2023.
Μετά τον τελικό έλεγχο των δικαιολογητικών, θα ενημερωθούν οι υποψήφιοι προπονητές για την καταβολή του σχετικού παραβόλου.