![](/Uploads/2023/10/3ece2adfddce35abff0b7606d3a035bc_11.JPG)
Πριν την έναρξη του σημερινού αγώνα ανάμεσα στην Ανθούπολη και τον Ηρακλή Λάρισας, η διοίκηση της Ανθούπολης τίμησε έναν άνθρωπο που για πολλά χρόνια ήταν στην προεδρία της ομάδας.
Ο λόγος για τον κ. Βασίλη Αδαμόπουλο που πρόσφερε πολλά και σήμερα τιμήθηκε. Μάλιστα βρέθηκε στο γήπεδο μαζί με την οικογένειά του και τιμήθηκε με πλακέτα για την προσφορά του.
Ο πρόεδρος της Ανθούπολης κ. Χρήστος Πρίφτης ήταν εκεί σε μία ιδιαίτερη στιγμή, με τον Γενικό Αρχηγό της ομάδας κ. Βάϊο Καραφέρη να του παραδίδει την πλακέτα.
Αξίζει να αναφέρουμε πως ο κ. Καραφέρης έζησε πολλές και ιδιαίτερες στιγμές με τον κ. Αδαμόπουλο αφού τους συνδέει φιλία και σεβασμός πολλών ετών.
![](/Uploads/2023/10/bb7b13380562625de47c60f4ecee5741_IMG_5670.JPG)
![](/Uploads/2023/10/81ba8214abffad8027efae50ae28623e_IMG_5683.JPG)
![](/Uploads/2023/10/8189c76218827a9a8b33a1faf7ea0aea_IMG_5684.JPG)
![](/Uploads/2023/10/031810a4746c97beec9a138c4572fec6_IMG_5691.JPG)