![](/Uploads/2023/10/1baec7f9edb1995720d0df5880f033c4_385355737_7086061928094092_962047548076199002_n.jpg)
Με ευχές για καλή ποδοσφαιρική χρονιά, υγεία, δύναμη και πολλές επιτυχίες, πραγματοποιήθηκε ο καθιερωμένος Αγιασμός στο γήπεδο Φιλιππούπολης για την Ακαδημία του Απόλλωνα Λάρισας.
![](/Uploads/2023/10/516fb80f1d709826a3774f630689dc46_385248677_7086062281427390_5749668028140596739_n.jpg)
![](/Uploads/2023/10/37e1e25c0610cb557fb9c80355aba7a2_385255149_7086062434760708_6209102370149359372_n.jpg)
![](/Uploads/2023/10/5104e9f08287f91f836b76c75ff8c0b4_386366570_7086061604760791_2594225473799908637_n.jpg)
Ευχές για καλή χρονιά με υγεία από τον πρόεδρο του Απόλλωνα Λάρισας κ. Χρήστο Τερζούδη και το υπόλοιπο Δ.Σ. Η ακαδημία του Απόλλωνα Λάρισας ευελπιστεί και φέτος σε επιτυχίες και πρόοδο όλων των νεαρών ποδοσφαιριστών, εξάλλου η δουλειά που γίνεται από τους προπονητές είναι πολύ σημαντική και με σταθερά βήματα έρχονται και τα ανάλογα αποτελέσματα.