![](/Uploads/2023/9/e8aca52242d9933fb05c82e1ed9a4f89_1345f9ba64df53f264251b2eb41a260f_L.jpg)
Ο Πιερικός ανακοίνωσε την απόκτηση του Κώστα Οικονομίκου. Αναλυτικά: Με παραστάσεις από την SL2 έρχεται να προστεθεί στο ροστερ της ομάδας μας ο Κωνσταντίνος Οικονομίκος που αποκτήθηκε από τον Θεσπρωτό. Αγωνιζεται ως επιθετικός χαφ στον άξονα και θα βοηθήσει να πραγματοποιηθεί για την ομάδα μας ο στόχος της ανόδου. Τον καλωσορίζουμε και του ευχόμαστε πολλές επιτυχίες με υγεία και το Π στο στήθος!