![](/Uploads/2023/9/b324fe53f25eb1f31876020a960ca1d0_301858391_590514102549034_7422055716568428160_n.png)
Τέσσερις μεταγραφές ανακοίνωσε ο Αστέρας Μελισσοχωρίου, στην προσπάθεια που κάνει η ομάδα να δυναμώσει όσο το δυνατόν περισσότερο ενόψει της συμμετοχής της στο νέο πρωτάθλημα της Β’ ΕΠΣΛ.
Συγκεκριμένα ο Αστέρας απέκτησε τους Βασίλη Ράπτη (μέσος, 19 ετών από ΠΑΣ Ωρωπού), Βαγγέλη Βάνη (αμυντικό, 34 ετών από Δόξα Αργυροπουλίου), Αστέριο Καραπαρίσση (μπακ - χαφ, 17 ετών από Χείμαρρο Μαρμαρίνης) και Κυριάκο Παπαστεργίου (αμυντικό χαφ, 28 ετών από Αχιλλέα Τριανδρίας).