![](/Uploads/2023/8/6c28e3c6e3479b2fbb49060f4033a374_propti.JPG)
Η ομάδα της Ανθούπολης, εκτός από το ανδρικό τμήμα, όπου θα αγωνίζεται τη νέα χρονιά στην Α’ ΕΠΣΛ DE TOX, έχει οργανώσει, έπακρο τα τμήματα υποδομών ποδοσφαίρου, σε ηλικίες από 4-16 ετών.
Της Βάσως Γκατζούλη
Οι εγγραφές ξεκίνησαν καθημερινά από την 1η Αυγούστου και η έναρξη προπονήσεων θα γίνει από την 1η Σεπτεμβρίου.
Φέτος για πρώτη φορά θα λειτουργήσουν τμήματα Κορασίδων – Νεανίδων. Οι προπονήσεις θα γίνονται στον πλήρως ανακαινισμένο χλοοτάπητα της Ανθούπολης, όπου θα διδάσκουν καταξιωμένοι προπονητές, έτσι ώστε να αναδείξουν αυριανούς πρωταθλητές, μα πάνω απ’ όλα ανθρώπους.
Πληροφορίες στα τηλέφωνα:
Βάϊος Καραφέρης: 6947027951.
Ζωή Βλάχου: 6937255109.
Το athleticlarissa βρέθηκε στους χώρους των γραφείων της ομάδας και σας μεταφέρει πλούσιο φωτογραφικό υλικό.
![](/Uploads/2023/8/02ddd7e185e9fab7e46686515342f71a_11 (6).JPG)
![](/Uploads/2023/8/0499776ad016f88480791fbce1000d4a_11 (7).JPG)
![](/Uploads/2023/8/de42cd25564ff9e229ea1d29f7ece9ee_11 (2).JPG)
![](/Uploads/2023/8/b74061c95c8251002a3ecde80cff57c4_11 (3).JPG)
![](/Uploads/2023/8/08f29df7c6de9028f7eab0c170defbdb_11 (4).JPG)
![](/Uploads/2023/8/7bd70994cfd1b841f89ee295cdf10b03_11 (5).JPG)