![](/Uploads/2023/8/75d88df0ebd9d9d8488e2fa053f259cc_ael-eras.jpg)
Το Σωματείο της Α.Ε.Λ. συγχαίρει τον νεαρό ποδοσφαιριστή της Ομάδας μας Παναγιώτη Νινίκα για την υπογραφή του πρώτου του επαγγελματικού συμβολαίου, ο οποίος ήταν μέλος της ακαδημίας του Σωματείου της Α.Ε.Λ. για δυόμιση χρόνια (με προπονητές τους κ.κ. Κυριλλίδη και Γκάτα) πριν μεταπηδήσει στις ομάδες Νέων της ΠΑΕ. Χαιρόμαστε που η ταλαντούχα γενιά των "2005" απέφερε έναν ακόμα επαγγελματία ποδοσφαιριστή μετά τους Αντωνόπουλο και Νικολακούλη. Καλή σταδιοδρομία Παναγιώτη!
![](/Uploads/2023/8/9033be1bee834832b455081816178645_erasitexniki ael ninikas.jpg)