![](/Uploads/2023/8/9d4dd36769ea8a7f17f2193f453eb095_be21161981fbd81ced5c733bb2ea80c0_302040779_432106948893467_5016731450295474160_n.jpg)
Ένα πολύ δυνατό φιλικό τεστ θα δώσει η ομάδα της Ανθούπολης το Σάββατο (19/8) το απόγευμα. Συγκεκριμένα η ομάδα της Λάρισας που κάνει μία μεγάλη προσπάθεια ενόψει της συμμετοχής της στην Α’ ΕΠΣΛ DE TOX, θα αντιμετωπίσει τα Τρίκαλα ομάδα Γ’ Εθνικής.
![](/Uploads/2023/8/2bc8148efb72d001a70e19d9e4b54427_458336_a-00951-epifaneia-trapezioy-101-werzalit-60x60-se-leyko-xroma-hm5229-02-leyko-101-60x60.jpg)
Το φιλικό τεστ θα διεξαχθεί στο Αθλητικό Κέντρο Σωτήρας στις 6 το απόγευμα.
Το τεχνικό τιμ της Ανθούπολης αναμένεται να βγάλει χρήσιμα συμπεράσματα σε ένα παιχνίδι με ομάδα παραπάνω κατηγορίας.
Ο πρόεδρος της ομάδας κ. Χρήστος Πρίφτης πραγματοποίησε αρκετές ποιοτικές μεταγραφές σε συνεργασία με το επιτελείο της ομάδας, με σκοπό η Ανθούπολη να κάνει το βήμα παραπάνω και τη νέα ποδοσφαιρική χρονιά.