![](/Uploads/2023/8/c76dac4e3c2ebe90a9d6fc0696afeaaf_oficretefc-durmishaj-2.jpg)
Η ΠΑΕ ΟΦΗ γνωστοποίησε με ανακοίνωσή της, το τέλος της συνεργασίας με τον 26χρονο επιθετικό Φιόριν Ντουρμισάι. H ανακοίνωση:
«Η ΠΑΕ ΟΦΗ 1925 ανακοινώνει τη λύση της συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή, Fjorin Durmishaj. Ο 26χρονος επιθετικός ήρθε στον ΟΦΗ το καλοκαίρι του 2021 και στο διάστημα παραμονής του στην ομάδα μας μέτρησε συνολικά 37 συμμετοχές και 4 γκολ, ενώ το προηγούμενο εξάμηνο αγωνίστηκε ως δανεικός στον Ολυμπιακό Λευκωσίας.
Fjorin, σε ευχαριστούμε για την προσφορά σου και σου ευχόμαστε καλή συνέχεια στην καριέρα σου!».