![](/Uploads/2023/8/bc155f71688a958e84fe0a1428b0b3f3_364546537_1456700168420954_3378634428852746583_n.jpg)
Ένα ταλέντο στο Μελισσοχώρι
Την απόκτηση του 15χρονου επιθετικού Σπανού Βασίλη απέκτησε ο Αστέρας Μελισσοχωρίου από την Ακαδημία της Πελασγιώτιδας. Ο νεαρός με συμμετοχές και στη μικτή ΕΠΣΛ μέσα από σκληρή δουλειά θέλει να βάλει και αυτός το λιθαράκι του στη προσπάθεια που θα κάνει φέτος ο Αστέρας στο πρωτάθλημα της Β ΕΠΣΛ. Ο Αστέρας ευχαριστεί για την μεταγραφή τον πρόεδρο της Πελασγιώτιδας Αργύρη Γκρίμπα.
Ένα «θωρηκτό» στο Μελισσοχωρι!
![](/Uploads/2023/8/e70a8a4856ebc49464b0577a62b5aa02_364536120_2019909918340212_5643364538441740438_n.jpg)
Η διοίκηση του Μελισσοχωρίου ανακοινώνει την απόκτηση του βραχύσωμου 17 χρόνου επιθετικού από την ΑΕΛ Χριστώνη Παρασκευά. Ένας παίκτης που διακρίνεται για τη δύναμη και την ευχέρεια του στο σκοράρισμα. Η διοίκηση αισθάνεται την ανάγκη να ευχαριστήσει την ΑΕΛ για την παραχώρηση του παίκτη καθώς και τον κ. Αργύρη Γκρίμπα προέδρου της Πελασγιώτιδας.