Μετά την τεράστια προσέλευση των χιλιάδων φιλάθλων μας που βρέθηκαν χθες στο AEL FC ARENA, το ελάχιστο που μπορούμε να κάνουμε ως Διοίκηση είναι να απευθύνουμε ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλες και όλους που βρέθηκαν χθες στις κερκίδες του γηπέδου υποστηρίζοντας την προσπάθεια που ξεκινάει και φέτος η ομάδα μας. Ανάμεσα στις συγκινητικές στιγμές που ζήσαμε, θα θέλαμε να σταθούμε στο γεγονός της προσέλευσης γονέων που συνόδευαν τους μικρούς φίλους της ομάδας μας. Η νέα γενιά των φιλάθλων μας αποτελεί για μας βασική προτεραιότητα την οποία και θα αναπτύξουμε με νέες δράσεις εντός και εκτός γηπέδου πέραν της συνέχισης του επιτυχημένου προγράμματος Fair Play που θα συνεχιστεί και φέτος. Η επιστροφή της ομάδας μας στην φυσική της έδρα πρέπει να θεωρηθεί απ’ όλους μας η απαρχή της ανάκτησης της χαμένης μας αίγλης και επανακαθιέρωση της ως μία από τις μεγαλύτερες ομάδες της χώρας και σίγουρα την μεγαλύτερη της περιφέρειας. Ραντεβού ξανά στις κερκίδες του AEL FC ARENA.
Όταν οι κόποι σου ανταμείβονται με τον καλύτερο τρόπο το μόνο που μπορεί να αισθάνεσαι είναι υπερηφάνεια! Κάπως έτσι έχουν τα δεδομέν...
Η ΑΕΛ ολοκλήρωσε τις μεταγραφές; Η απάντηση σύμφωνα με τα όσα είπε ο προπονητής της ομάδας Παύλος Δερμιτζάκης στο φιλικό του περιβάλλον...
Η ΠΑΕ ΑΕΛ καλεί την Πέμπτη 1η Αυγούστου και ώρα 19:00 όλους τους φιλάθλους της ΑΕΛ και τους Λαρισαίους συμπολίτες της, να δώσουν βροντερό ...
Η αντίστροφη μέτρηση για την έναρξη της προετοιμασίας της ΑΕΛ ενόψει της νέας αγωνιστικής περιόδου στο Πρωτάθλημα της Super League 2 άρ...
«Πριν 14 χρόνια σαν σήμερα (23 Ιουλίου 2010) έφυγε από τη ζωή ο εμβληματικός πρόεδρος της ΑΕΛ, Στέλιος Καντώνιας. Ένας σπουδαίος άνθρωπος ...
Η ΠΑΕ ΑΕΛ με ικανοποίηση ανακοινώνει την έναρξη των παρουσιάσεων για τους Μεγάλους Χορηγούς και Υποστηρικτές της στην αγωνιστική περ...