![](/Uploads/2023/7/1ce6aeebcac9c48bdbfad0648975603c_EPSL_Featured.png)
Μετά και το πέρας της καταληκτικής ημερομηνίας για τις δηλώσεις συμμετοχής στο πρωτάθλημα της Ά DE-TOX, ανακοινώνεται ότι οι ομάδες που θα αγωνιστούν είναι οι παρακάτω:
– ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
– ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
– ΠΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
– ΔΩΤΙΕΑΣ ΑΓΙΑΣ
– ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
– ΑΟ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
– ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
– ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΟΝΝΩΝ
– ΦΑΛΑΝΙΑΚΟΣ
– ΠΑΝΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
– ΣΜΟΛΙΚΑΣ ΦΑΛΑΝΗΣ
– ΔΑΜΑΣΙΑΚΟΣ
– ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΔΑ
– ΚΙΣΣΑΒΟΣ ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ
– ΑΟ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ
– ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
– ΔΟΞΑ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΙΟΥ
– ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
![](/Uploads/2023/7/39093e179b795ad19c355bda15590084_IMG_3280.jpeg)
Το φετινό πρωτάθλημα της Ά DE-TOX αποτελείται από 18 ομάδες προερχόμενες από όλες τους δήμους του νομού, προσφέροντας μια μοναδική εμπειρία σε αθλητές και φιλάθλους.
Επιπλέον η ΕΠΣΝ Λάρισας είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την επέκταση – για ακόμα μια χρονιά – της συνεργασίας με την εταιρεία DE-TOX cafe, ως «μέγας χορηγός» της ανώτατης κατηγορίας.