![](/Uploads/2023/7/08a54acd4a45df61e664783769e4a500_361883369_1712239845887840_2087506650682430139_n.jpg)
Ο δυναμικός κεντρικός μέσος Βαγγέλης Καρακίτσιος θα συνεχίσει να φορά τα κιτρινόμαυρα του Φαλανιακού και την επόμενη χρονιά προσφέροντας τις υπηρεσίες του στον νευραλγικό χώρο της μεσαίας γραμμής.
![](/Uploads/2023/7/bdd6205e0f2e9bd48696433b2ac78bb1_361931316_1712239849221173_4735848970803068956_n.jpg)
Επίσης ο all around επιθετικός Γιάννης Ντανίκας ήρθε σε συμφωνία με την ομάδα δίνοντας έτσι στον Φαλανιωτη τεχνικό Τάκη Παραφέστα μια αξιόπιστη λύση στον χώρο της επίθεσης.
Η διοίκηση του Φαλανιακού τους εύχεται καλή δύναμη!!!