![](/Uploads/2023/7/2e9af4d2001aff217af41f0c18ddc947_162808950_214948660417448_2666538751497829001_n.jpg)
Ανακοινώθηκαν οι δύο συνεργάτες του τεχνικού Κώστα Κατσάρα στο Κιλελέρ που θα αγωνίζεται τη νέα χρονιά στη Γ' Εθνική. Αναλυτικά η ανακοίνωση:
"Η Α.Ε. Κιλελέρ ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας με τους δύο άμεσους συναργάτες του προπονητή μας Κώστα Κατσάρα.
![](/Uploads/2023/7/71c572dbe890ee2289affbba39ae3c67_345197999_612777293853678_7591282300567011906_n.jpg)
Γυμναστής της ομάδας μας τη νέα χρονιά θα είναι ο Βαγγέλης Κολιός. Ένας άνθρωπος ο οποίος πρόσφερε και σαν ποδοσφαιριστής στην ομάδα μας και την περυσινή χρονιά ήταν στην ομάδα του Π.Ο.Ε.
![](/Uploads/2023/7/51bf7c53099a7f340018465cbfc190ea_332010786_2519490628205778_6561234657278989361_n.jpg)
Προπονητής τερματοφυλάκων θα είναι ο Ευριπίδης Βακουφτσής προερχόμενος από την ομάδα της ΑΕΛ με θητεία και αυτός σε αρκετές ομάδες. Η διοίκηση τους εύχεται υγεία και καλή επιτυχία στο έργο τους".