![](/Uploads/2023/6/4814b490f2bf8adbfbd506475f1df314_niki-volou.jpg)
Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της Νίκης Βόλου για την εντός έδρας αναμέτρηση κόντρα στην ΑΕΛ που θα συνεχιστεί την Τρίτη (20/06, 17:00) στο Δημοτικό Στάδιο Νεάπολης Βόλου για την 18η αγωνιστική του 1ου ομίλου της Superleague 2, με τον Δημήτρη Ελευθερόπουλο να έχει στη διάθεσή του, 16 ποδοσφαιριστές, τους: Μπάγιτς, Μισυρλής, Τοπαλίδης, Κάσσος, Ανδρέου, Λογαράς, Γρομητσάρης, Αναστασίου, Κριμιτζάς, Μέτσε, Κυριακίδης, Γαβριηλίδης, Τσουκαλάς, Κρητικός, Τζιώρας και Μπάλλας.