![](/Uploads/2023/6/6a26e2fc329d948f26db3d0704f3221c_345606138_813161227050540_5921668421172179931_n.jpg)
Τον επόμενο σταθμό της ποδοσφαιρικής του καριέρας αναζητεί πλέον ο τερματοφύλακας Στέλιο Ντιντής που ολοκλήρωσε τη συνεργασία του με την Α.Ε. Κιλελέρ. Αναλυτικά η ανακοίνωση της ομάδας:
«Ελεύθερος από την Α.Ε. Κιλελέρ ο τερματοφύλακας Στέλιος Ντιντής. Το Δ.Σ. ευχαριστεί το Στέλιο για την προσφορά του στην κατάκτηση των στόχων της ομάδας και του εύχεται υγεία και καλή συνεχεία στην νέα ποδοσφαιρική χρονιά».