![](/Uploads/2023/6/2408d9fe666a4914d12578c7038dc50b_IMG_0194.JPG)
Εξελίξεις προέκυψαν το βράδυ της Κυριακής (18/6) στο σωματείο της Ανθούπολης που τη νέα ποδοσφαιρική χρονιά θα αγωνίζεται στο πρωτάθλημα της μεγάλης τοπικής κατηγορίας.
![](/Uploads/2023/6/cf3cc5ed1536604a116fb2ffb8f69a72_DSC_0027.JPG)
![](/Uploads/2023/6/fa3d014b8ce1729ce8cd7a50c46782bf_DSC_0256.JPG)
Το πρώτο και σημαντικότερο ήταν ο προπονητής που θα «τρέξει» την ομάδα. Έτσι λοιπόν αποφασίστηκε να συνεχίσει στον πάγκο της ομάδας ο κ. Μιχάλης Ζιώγας που ήταν αυτός που ανέβασε το σωματείο! Άμεσος συνεργάτης τους και γυμναστής του παραμένει ο κ. Κώστας Μαντζιώκας.
Δύο πετυχημένοι προπονητές με μεγάλη εμπειρία, αναμένεται να βοηθήσουν και τη νέα χρονιά τα μέγιστα.
Μετά από αυτή την εξέλιξη, ξεκινούν οι συζητήσεις για ανανεώσεις και μεταγραφές.