![](/Uploads/2023/5/d7e5b0f1c254f2805e810964697e0194_of-ierapetra-template-1024x512-1-800x445.png)
Τρεις βασικοί ποδοσφαιριστές της ομάδας του ΟΦ Ιεράπετρας, αποτελούν παρελθόν μετά από ανακοίνωση που εξέδωσε η διοίκηση. Πιο συγκεκριμένα, οι Κυρίτσης, Καραγιάννης και Ίτσιος δεν θα συνεχίσουν τη νέα χρονιά στο πρώταθλημα της Super League 2 με τη φανέλα του ΟΦΙ. Αναλυτικά:
«Το Δ.Σ. της ΠΑΕ ΟΦΙ ευχαριστεί θερμά τους ποδοσφαιριστές Ίτσιο Κωνσταντίνο, Καραγιάννη Χριστόφορο και Κυρίτση Ηλία για την τεράστια προσφορά τους στην φετινή πορεία του ΟΦΙ».