![](/Uploads/2023/5/3821504144b3019eeb2b3edd6b83366b_top.jpg)
Η Ανθούπολη έπαιξε ωραίο ποδόσφαιρο και πέτυχε έξι τέρματα με την Αναγέννηση Ολύμπου να έχει και αρκετές απουσίες και να μην μπορεί να πετύχει κάτι στο τελικό 6-0.
Της Βάσως Γκατζούλη
Φωτό: Παναγιώτης Ξανθόπουλος
Στο 6’ ο Χίντα εξ’ επαφής έκανε το 1-0. Στο 17’ ο Μούτσα με κεφαλιά το 2-0, στο 36’ ο Κακαβίτσης εξ’ επαφής το 3-0. Ενώ στο 45’ ο Παπαδάκος με ωραίο σουτ στο «γάμα» έκανε το 4-0 που ήταν και σκορ ημιχρόνου.
![](/Uploads/2023/5/bf8b9df8fbf5d4648c0dbfaea82e6594_338153464_157520057269002_2257200917509399691_n.jpg)
![](/Uploads/2023/5/fbab4ce443174344466ae6b9eb5e9957_342056970_190673020520530_2212293743879818567_n.jpg)
![](/Uploads/2023/5/d993ce34891e8ae0b21412e09d9d5bfa_342657030_1290834258533591_1778609218254100293_n.jpg)
![](/Uploads/2023/5/20036a39f768cde4b762936754df4e55_342667685_3549643335302600_8751125660649334467_n.jpg)
![](/Uploads/2023/5/c060fd7ac08cf7b9a14434f0becaf669_342693140_566513398697864_1499252719734448490_n.jpg)
![](/Uploads/2023/5/77609f3335a0340c11d905a98a6135fe_342696872_205880592233717_2649293007547257272_n.jpg)
Στο 58’ ο Χατζόπουλος το 5-0 και το τελικό 6-0 διαμόρφωσε ο Παπαδάκος στο 74’ με ωραίο σουτ.
Ανθούπολη (Μιχάλης Ζιώγας – Κώστας Μαντζιώκας): Καραφέρης (55’ Αναστασίου Π.), Μαριγκούδης, Σελήνης (63’ Παπαδήμος), Σκάκος, Κατσαμπέλας, Αλιάϊ (55’ Χατζόπουλος), Παπαδάκος, Μπλέντι Σέσι, Κακαβίτσης (63’ Τίρχας), Μούτσα, Χίντα.
Αναγέννηση Ολύμπου (Κώστας Κουτσούκης): Ευσταθίου (68’ Ριζάκης), Πουρλιώτης (55’ Κόγια), Βουγιούκας, Χριστοδούλου (68’ Ζάχος Ι.), Δελητζάνης, Σινάνι Κ., Ζάχος Χ. (68’ Περόϊ Φ.), Μπούζιος, Περόϊ Ο., Τζίκα, Ρίτσι.
Διαιτητική τριπλέτα: Μίχος, Γρηγοριάδης, Βελεσιώτης.
![](/Uploads/2023/5/e7c9811a9925d9f8646e7f8d08c99235_342715200_928158498408837_6806359618045301017_n.jpg)
![](/Uploads/2023/5/89987202371a62763cd033469c465b0f_342720343_794895985182568_1781672541032917025_n.jpg)
![](/Uploads/2023/5/731236ef2d7833c699a01da31c570197_342729499_269161622214938_6066435361282397193_n.jpg)
![](/Uploads/2023/5/b9b16dda211fdf6b8b33a476c8caf14c_342791327_592017499570903_9030151318401327982_n.jpg)
![](/Uploads/2023/5/1f1b49618d9b33ee3b4467ca2f8eb9f0_342880199_757069159344450_6600897557312156852_n.jpg)
![](/Uploads/2023/5/a2aa1bcae6be00f3daaed95cc15f56ed_342955086_778034133716061_6065969580441677680_n.jpg)
![](/Uploads/2023/5/1706a5d3277525c16b65d634f382a3bb_342686240_1010234257000451_4592968006771591894_n.jpg)
![](/Uploads/2023/5/9e0af16003809ce716802fdbb7fc6c4b_342735414_739604697896701_2832800740600039639_n.jpg)
![](/Uploads/2023/5/b24eff1843897b6d0cda70e7b8ea3a0b_342743372_919932659294941_6977754749599720083_n.jpg)
![](/Uploads/2023/5/c5466a9e26a8399293a049e81d60a39a_342769632_215833214505474_4908522514621786108_n.jpg)