![](/Uploads/2023/4/fc31dec9423a01ad717ba3141eb0fa22_EPSL_Featured.png)
Κατά τη χτεσινή συνεδρίαση του Δ.Σ. αποφασίστηκε ο ΤΕΛΙΚΟΣ κυπέλλου της ΕΠΣΝ Λάρισας να διεξαχθεί την ΠΕΜΠΤΗ 04 ΜΑΪΟΥ 2023 και ώρα 17.00 στο στάδιο Αλκαζάρ.
Τυπικά γηπεδούχος σύμφωνα με την κλήρωση που είχε πραγματοποιηθεί είναι ο Π.Ο.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ και τυπικά φιλοξενούμενος ο Α.Ο. ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ.
Την προπαραμονή του αγώνα, Τρίτη 2 ΜΑΪΟΥ θα δοθεί η καθιερωμένη Συνέντευξη Τύπου στα γραφεία της ΕΠΣΝΛ από τους εκπροσώπους της διοργανώτριας και των διαγωνιζομένων ομάδων.